Alaaddinbey Mh. 626.Sk. No:4 Nilüfer / BURSA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Çocuk oyun parkı imalatı sektöründe 19 yıldır hizmet veren Doruk Park firması, çocukların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bursa Nilüfer’de hizmet veren kuruluş; çocuk parkı imalatının yanı sıra kauçuk zemin kaplama, dış mekan fitness aletleri, ahşap parklar, ahşap bank, kamelya, çöp kovaları, top havuzları ve basketbol sahalarının da imalat ve satışını yapmaktadır.

Günümüzde çocuklar teknolojik aletleri uzun süreler kullanarak fiziksel aktiviteden ve sosyallikten uzak bir şekilde vakit geçirmektedir. Çocuğun dış ortamda arkadaşlarıyla oynamasının çocuğun fiziksel, bilişsel, sosyal ve yaratıcı düşünme becerilerine katkıları birçok araştırma ile kanıtlanmıştır. Çocuk parkları çocuğun bu gereksinimlerini destekleyecek niteliklere sahip olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra oyun parkı, çocuğun sağlığını korumalı ve güvenliğini sağlamalıdır.

Biz Doruk Park firması olarak;

19 yıldır sektörümüzde müşteri memnuniyetini ve çocuk sağlığını esas alarak hizmet vermekteyiz. Bursa başta olmak üzere toplam 60 şehirde oyun parkı üretimi gerçekleştirdik. Ürünlerimizin imalatını ithal lineer polietilen hammadde kullanarak rotasyon teknolojisi ile gerçekleştiriyoruz. Çocukların sağlığını korumak adına kesinlikle dönüşümlü hammadde kullanmıyoruz. Oyun parkı üretiminde hayal edebildiğiniz tüm ürünlerin imalatını yapmak için işinde titizlikle çalışan bir ekip olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizin ve çocuğunuzun fiziksel aktivite ve eğlence ihtiyaçlarınıza uygun sosyal çevreler üretmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Misyonumuz

Çocuğun gelişiminin çok yönlü olarak desteklenmesini göz önünde bulundurarak bir ülkenin temeli olan çocuklara layık oyun parkları tasarlamak ve çalıştığımız her alanda müşteri memnuniyetini esas almaktır.

Vizyonumuz

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek sektörümüzde yenilikçi, kaliteli, çocukların ve gençlerin ihtiyaçlarına duyarlı üretimler gerçekleştirmektir.

Projenizde kullanmak istediğiniz tüm ürünlerin tasarımı konusunda size danışmanlık verebilecek bir ekibimiz mevcuttur. Müşterinin taleplerine duyarlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekibimiz imalat, satış ve kurulum sürecinde her an destekçinizdir. Ahşap çocuk parkından basketbol sahasına, top havuzlarından çöp kovalarına kadar oyun alanı tasarımı ve çevre düzenlemesi konularında sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

30m2’den başlayarak istediğiniz büyüklükte çocuk oyun parkı tasarımı için doğru adrestesiniz.

Çocuk Oyun Parkı DP 4300

Çocuk Oyun Parkı DP 4300

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: