Alaaddinbey Mh. 626.Sk. No:4 Nilüfer / BURSA

Bakım Ve Danışmanlık

Peyzaj Bakımı

Peyzaj bakım ve danışmanlık işlemleri uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Bahçe düzenlemelerinin son bulduğu bahçelerde bakım işlemleri firmamızda özenle gerçekleştirilir.

Mevsimsel geçişlerle birlikte zaman içerisinde bitkilerin formları görünüşleri değişebilir. Şekilli bitkiler düzenli olarak budanmazsa formlarını kaybedebilirler. Bu yüzden diğer bitkilerin yanı sıra şekilli formlu bitkilerde de budama bakımı yaparak etkin formlarına dönüştürürüz. Formunu kaybeden ağaçların budanıp eski formuna dönüştürülmesini sağlayan budama bakım ekibimiz mevcuttur. Hastalık kapmış olan yeşil alan ve bitkilerin hastalığına göre ilaçlama bakımı yapmaktayız. Beraberinde ilaçlamanın dışında kurumuş dalların kesilmesi ve budanması da tarafımızdan sağlanmaktadır. Çimler hızlı uzayan bitkilerdir bu yüzden sıkça biçime ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple çimler de bakım ve budama işlemi özellikle yaz aylarında etkin olmalıdır.

Zaman içinde canlı materyallerin sağlıklı gelişimi için ilaveler ve takviyeler gerekebilir. Bundan dolayı firmamız bünyesinde mevsimsel şartlara uygun gübreleme işlemi de yapmaktayız. Gübreleme işlemi doğru ölçülerde ve doğru ürün ve bitki eşleşmesi olacak şekilde yapmaktayız.  Bu işlemler firmamızda işinin uzmanları tarafından belirlenir ve ekiplerimiz uygulamasını gerçekleştirmektedir. Peyzaj hizmetlerimizi doruk plastik firmamız ile beraber yürütmekteyiz.

Bitkilerin yanı sıra kullanılan cansız materyallerde de deformasyonlar, eskimeler, renklerde solma, kırılma gibi durumlar gözlenebilir. Peyzaj da kullanılan yapısal materyallerde tıpkı bitkisel olanlar gibi yeniliğe ihtiyaç duyabilir. Örneğin yürüyüş yollarındaki döşemeler, dekoratif taşlar, ahşap ekipmanlar veya sulama mekanizması gibi… Dolayısıyla istek üzerine bütün bunların düzenlenmesi yenilenmesi yine ekibimiz ile itinayla karşılamaktayız.

Peyzaj Bakım Ve Danışmanlık

Bahçe Bakımı

Uygulama örnekleri

Firma bünyemizde yapılan peyzajların ilk çim biçme işlemleri ve ilk budama gübreleme işlemleri ekibimiz teknik bilgi ve yönlendirme ile yapar. Sağlıklı ve sürdürülebilir yeşil alanlar için bakım önemli rol almaktadır. Dolayısıyla diğer tüm işlemler gibi peyzaj bakımı işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz.

Peyzaj Bahçe Bakım

Çim Biçme İşlemi

Peyzaj Danışmanlık Hizmeti

Peyzaj da danışmanlık hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından mesleki tecrübe ve bilgi deneyimlerine dayanarak hizmet vermekteyiz. Danışmanlık hizmetini sizlerin şahsi bahçe, kamusal yeşil alanlar ve diğer peyzaj alanlarının tümü için vermekteyiz. Peyzaj alanlarında danışmanlık edilmesi gereken tüm konularda detaylı bilgi aktarımı yapmaktayız. Bununla beraber gereken düzenlemeler yenilemeler veya gereksiz bulunan bütün işlemler konusunda bilgilendirme yapmaktayız.

Uygulama örnekleri

Bitkisel, yapısal projelendirme işlemleri, bakım hizmeti sulama çimlendirme işlemlerinin tümü için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Peyzaj Bakım Ve Danışmalık hizmeti bizzat bünyemizdeki deneyimli peyzaj mimarları tarafından verilmektedir. Bu yüzden bu hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: