Alaaddinbey Mh. 626.Sk. No:4 Nilüfer / BURSA

Ahşap Çocuk Oyun Parkı

Ahşap Çocuk Oyun Parkı Modelleri

Ahşap Çocuk Oyun Parkı model kodu DAP dır. DAP model ahşap çocuk oyun parkımız da isteğinize göre tasarımlar yapmaktayız. Başlangıç oyun alanı olan modelimizin detayı ise şöyledir; 1 metre yükseklikten kayan 1 adet kaydırak ve 1 adet kauçuk oturaklı salıncak, 1 adet karşılıklı salıncak ve 1 adet ön korumalığı olan plastik salıncak oturağı mevcuttur. Ahşap oyun parklarımızda kullanılan kereste ithal çam ağacındandır. TSE normlarına uygun olarak TS1264 standartına uygundur.Ahşap yüzeyler zımpara ile zımparalanacak ve kereste dört tarafı silinmiş ve pahtalanmış olacaktır. Ahşap oyun parkımızda kullanılan ahşapların tümü emprenyelidir.

Emprenye, çeşitli yöntemlerle değişik kimyasal maddelerin ahşabın bünyesine emdirilmesi işlemidir. Bu yöntemle ahşabın düşmanları olan toprak, su, tuzlu su, her türlü nemli ortam, mantar, böcek saldırılarının olumsuz etkileri yok edilir.  Ahşabın olumsuz şartlara karşı dayanıklılığını arttırabilmek ve ağaç kaynaklarının tükenmesini önlemek için emprenye işlemi; dünyanın geleceği düşünüldüğünde ekolojik ve ekonomik açıdan en uygun çözümdür. Ahşap oyun parkının istenildiği takdirde plastik kısımlarda değişik alternatifler sunulabilir. Kullanılan salıncak oturakları değiştirilebilir. Tüm ahşap çocuk oyun parklarımız çürümeye karşı 2 yıl garantilidir. Bağlantı elemanı olarak kullanılan metal parçalar elektrostatik boyalıdır, kullanılan civata ve zincir grubu ise galvaniz kaplamalıdır.

Ahşap Dış mekan bahçe çocuk oyun parkı imalatçı firma garantisi,çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile www.dorukpark.net ’de. Ahşap Çocuk Parkı kaydırak ve salıncak oturakları hariç tamamen ahşaptan üretilmiştir. Ahşap çocuk oyun parkları imalatçı firma garantisi, çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimiz için üretilmiştir.

Çocuk Oyun Parkı ve Ahşap Çocuk Oyun grupları sayfamızda size konsept olarak alternatifler sunuyoruz. Ahşap Dış mekan bahçe oyun grupları ‘nı KDV dahil toplam fiyatı ödeme imkanı. Üstelik Türkiye’nin her yerine Ahşap Çocuk oyun parkları ‘nda satış nakliye ve montaj imkanı. Hemen arayın,kampanyalarımızı ve süpriz hediyelerimizi  kaçırmayın. Müşteri memnuniyeti birinci ilkemizdir. Bizden teklif almadan çocuk parkı yaptırmayın.

Daha fazla bilgi almak  için Bize ulaşmak için tıklayın.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: